Name
|
Bands
|
Born on
|
Died on
|
551
|
Junya Higuchi |
Zemeth Bloody Cumshot |
16.11.1994 |
|
552
|
Alexandre Bonal |
Venomous |
16.11.1992 |
|
553
|
Gabriele Pala |
Azure Agony Gone In April |
16.11.1977 |
|
554
|
Christopher Williams |
Elegant Weapons War Within Accept Habit Of Force |
16.11.1985 |
|
555
|
Robert Van War |
Attika |
16.11.1966 |
|
556
|
Chris Broyles Agravain, Verwüstung |
Camlann Mefitis Verwüstung |
16.11.1990 |
|
557
|
Mike Kenitz |
Aetheric |
16.11.1987 |
|
558
|
Daníel Máni Konráðsson Máni |
Ophidian I Azoic Aborted Almyrkvi |
16.11.1992 |
|
559
|
Andreas "Andie" Heyer |
Unknown Dimension |
16.11.1984 |
|
560
|
Samúel Örn Böðvarsson |
Cult Of Lilith |
16.11.1992 |
|
561
|
Paul Christensen Ronnie Atkins |
Ronnie Atkins Nordic Union Pretty Maids Wolfpakk Blind Guardian Avantasia |
16.11.1964 |
|
562
|
Chris Pitman |
Guns N' Roses |
16.11.1961 |
|
563
|
Alexander Tsvetkov Snake, Alexandr Tsvetkov, Alexander "Zmey" Tsvetkov, Zmey |
The Arrow Mental Home Archontes |
16.11.1977 |
|
564
|
Christian "Flake" Lorenz |
Rammstein Feeling B Die Magdalene Keibel Kombo |
16.11.1966 |
|
565
|
Byron Nemeth |
Byron Nemeth Group Images Of Eden |
16.11.1963 |
|
566
|
Xavi Gil |
Helevorn |
16.11.1981 |
|
567
|
Lorenzo Vincenzo Nocerino |
Destination 5-11 Ascendants Of Kings Silverbones Morf Gonemage |
16.11.1982 |
|
568
|
Viesturs Balodis |
Biomorph |
16.11.1983 |
|
569
|
Stéphan Forté |
Stéphan Forté Red Circuit Adagio Max Enix Ron Coolen Gates Of Paris Avaland Paul Wardingham Silent Fall Myrath To-Mera Manigance David Valdes |
16.11.1978 |
|
570
|
Robin Lövenhamn |
Irminsul |
16.11.1978 |
|
571
|
Fallon Bowman |
Kittie |
16.11.1983 |
|
572
|
Julian Hollowell Xaphan, Xes |
The Evil Amidst Wolfpack 44 Kult Ov Azazel VON Darkest Hate Warfront |
17.11.1972 |
|
573
|
José Miguel Pérez |
Darksun |
17.11.1988 |
|
574
|
Paul Allender |
DiAmorte White Empress The Blood Divine Cradle Of Filth |
17.11.1970 |
|
575
|
Mike Robertson |
Cancerous Womb |
17.11.1985 |
|
576
|
Tasos Lazaris Tasos "Taz" Lazarus, Τάσος Λάζαρης |
Sidë Effects Hyperfuel Steel Arctus Fortress Under Siege Livin' Evil Battle Symphony The Spectre Beneath |
17.11.1995 |
|
577
|
Matthew "Matt" Barnes |
Temple Of Blood Fleshtized Chaos Inception Quinta Essentia Diabolic Monstrosity |
17.11.1976 |
|
578
|
Ruben Barreto |
Mastifal |
17.11.1976 |
|
579
|
Mirko Lehtinen |
Lost Society |
17.11.1993 |
|
580
|
Daniele Liverani |
Daniele Liverani Empty Tremor Genius: A Rock Opera Twinspirits Cosmics |
17.11.1969 |
|
581
|
Baba Blunky |
Power Metal |
17.11.1981 |
|
582
|
Barbara "Babs" Brawand |
Pale Caladmor |
17.11.1983 |
|
583
|
Peter Meynckens |
Bütcher Axamenta Finnugor |
17.11.1978 |
|
584
|
Andreas Hedlund Vintersorg, Mr V |
Harmdaud Fission Otyg Havayoth Waterclime Cronian Borknagar Vintersorg Gravisphere |
17.11.1973 |
|
585
|
Pavel Kosolapov Павел Косолапов |
Alkonost |
17.11.1988 |
|
586
|
Christian "Zottel" Müller |
Unscared |
17.11.1982 |
|
587
|
Randy Black |
Duskmachine Level 10 Rebellion Primal Fear Annihilator Striker W.A.S.P. Destruction Rooky |
17.11.1973 |
|
588
|
Alec Damiano Alecto |
Varkan |
17.11.1993 |
|
589
|
Adrien Guérin |
Benighted |
17.11.1988 |
|
590
|
Kirill Berman Jack Gravedancer, Kirr |
Deface |
17.11.1984 |
|
591
|
Strephon Taylor |
Sacrilege B.C. |
17.11.1967 |
|
592
|
Fabian Flores |
Vile Impregnation |
17.11.1983 |
|
593
|
Dmytro Prasolov Lololo "Schlami", Dmitriy Prasolov, Дмитро Прасолов |
Zombie Attack Reabilitator |
17.11.1991 |
|
594
|
Panagiotis Tsiglifis Odious |
Isolert Sørgelig |
17.11.1992 |
|
595
|
Martin Barre |
Jethro Tull |
17.11.1946 |
|
596
|
Leonel "Leo" Silva |
Scar For Life Mindfeeder Negacy Lightborn Somewhere Place Lannon |
17.11.1977 |
|
597
|
Heiko Heseler |
Anthem (GER) Stormage |
17.11.1970 |
|
598
|
Lindsay Messaoudi |
Elvaron |
17.11.1985 |
|
599
|
Aleksandrs Lisejenko |
Biomorph |
17.11.1986 |
|
600
|
Johan Liiva |
Furbowl Black Earth Nonexist Carnage Hearse Arch Enemy Synastry Legen Beltza Necrony Oceans Of Sadness |
18.11.1970 |
|