Name
|
Bands
|
Born on
|
Died on
|
201
|
Cláudia Ferreira |
Antiquus Scriptum |
06.09.1980 |
|
202
|
Fernando Scarcella |
Walter Giardino Temple Rata Blanca Tarja |
06.09.1975 |
|
203
|
Andrea Franceschi |
Silverbones |
06.09.1989 |
|
204
|
Claudio Astorga |
Cerberus |
06.09.1973 |
|
205
|
Axel Mackenrott |
Beautiful Sin Masterplan Black & Damned Gamma Ray Megadeth Nevermore |
06.09.1969 |
|
206
|
Pablo Díaz El Nug |
CannabicA |
06.09.1984 |
|
207
|
Dan Shaw Odell |
Body Harvest |
06.09.1996 |
|
208
|
Nina Elisabet Persson |
Nina Persson A Camp The Cardigans Backyard Babies |
06.09.1974 |
|
209
|
John Eastwood Peste Nocturne |
Ungodly Rest |
06.09.1980 |
|
210
|
William DuVall |
Alice In Chains Giraffe Tongue Orchestra |
06.09.1967 |
|
211
|
Toshiyuki "Toshi" Sueyoshi |
Gargoyle |
06.09.1965 |
|
212
|
Joss Farrington |
Cryptworm Cryptic Shift Seprevation |
06.09.1990 |
|
213
|
Mats Johansen |
Tonic Breed |
06.09.1992 |
|
214
|
Jani Berney Mikkänen Erebos, Jonathan Roger Berney, Jani Berney |
Malphas Frozen Gate Elyzia As The Sun Falls |
06.09.1997 |
|
215
|
Neil Andersen Leviticai |
Homophobic Fecalpheliac |
06.09.1987 |
|
216
|
Danny Marino |
The Agonist |
06.09.1984 |
|
217
|
Patrick Müller Patrick Muller, Pat Mueller, Pat Marlon, V.O. Pat |
Umount Gurd Skjorta Pro-Pain |
06.09.1977 |
|
218
|
Cole Summerhays |
A Pretext to Human Suffering |
06.09.2004 |
|
219
|
Karl Korts |
Intrepid Grav Morbus |
06.09.2000 |
|
220
|
Pablo Hentsch |
Tano Romano |
06.09.1983 |
|
221
|
John Bella |
Seraphic Entombment |
06.09.1991 |
|
222
|
Josh Mason Jarppi Mason, Sirius J. Axion, Rocky Dennis Mäson |
Nazgûl (USA) Acrylazea Wandering Oak Mavradoxa Goblin Hovel |
06.09.1991 |
|
223
|
Keith Bennett KPanzer |
Death Ray Vision Drive-By Bukkake |
06.09.1969 |
|
224
|
Camille Sullet |
Sons Of Senoka |
06.09.1989 |
|
225
|
Alexander Marquez Thunderhammer |
Excessive Bleeding Thrash Or Die Sargon Wreck-Defy Create A Kill Pessimist Solstice (USA) Divine Empire Disincarnate Antagonized Hellwitch Brutality Demolition Hammer Malevolent Creation Resurrection Cephalic Carnage |
07.09.1970 |
|
226
|
Bue Torin Jensen |
Shadowspawn |
07.09.1976 |
|
227
|
Alen Brentini |
Wolfpakk |
07.09.1977 |
|
228
|
Janne Aaltonen |
Ultramayhem Widescreen Mode |
07.09.1974 |
|
229
|
Yuri Melisov Juron |
Epidemia |
07.09.1974 |
|
230
|
False Prophet |
Nordor |
07.09.1973 |
|
231
|
Sylvain Navarro |
Aabsinthe |
07.09.1984 |
|
232
|
Johannes Frykholm Johannes Skyblazer |
Skyblazer Palantír Symphonity Vanquisher Marius Danielsen |
07.09.1993 |
|
233
|
Jeff Teets |
MindMaze Ominous Glory Judicator |
07.09.1990 |
|
234
|
René Rokx |
Form Chemical Breath Callenish Circle |
07.09.1969 |
|
235
|
Jaakko Heinonen |
Demonic Death Judge Total Devastation |
07.09.1981 |
|
236
|
Massimo Costanzi |
Agitator |
07.09.1996 |
|
237
|
Douglas Scarratt |
Saxon Absolva Amon Amarth |
07.09.1959 |
|
238
|
Mikael Nilsson Nattramn |
Diagnose: Lebensgefahr Trencadis |
07.09.1975 |
|
239
|
Marc "Busi" Busqué |
Crisix |
07.09.1991 |
|
240
|
Arnór Hermannsson Wikström |
Under Attack |
07.09.1983 |
|
241
|
Lars Oskar Antonsen |
Kvesta |
07.09.1993 |
|
242
|
Vagelis Felonis Carnivorous Torment, Nuctemeron, Shit Eater, Nuctemeron Bestial Ravisher of the Divine Harmony, Vaggelhs, Vaggelis Felonis, Βαγγέλης Φελόνης |
Stagnate Revenge (GRE) Overcast (GRE) Necrovorous Chainsaw (GRE) Pile Of Excrements Heretic Cult Redeemer Dysemblem Burial Hordes Winter Eternal Resurgency Sacral Rage Saboter Embrace Of Thorns Acrimonious Ceremonial Worship Mentally Defiled |
07.09.1985 |
|
243
|
Dennis Weber |
Cripper |
07.09.1982 |
|
244
|
Rafael "RafaHell" Fidanza |
Hellbones |
07.09.1977 |
|
245
|
Adrian Hill Desecrator |
Fleshcut DPOS!!! |
07.09.1988 |
|
246
|
Dmitry Basik |
Vicious Crusade |
07.09.1977 |
|
247
|
Panagiotis Baxevanis Panos Baxevanis |
Redrum (GRE) |
07.09.1970 |
|
248
|
Lorenzo Innocenti |
Flashback Of Anger Seven Gates |
07.09.1982 |
|
249
|
Michael Bishop Beefcake The Mighty, Blothar |
Gwar |
07.09.1968 |
|
250
|
Stefano Palmonari |
Blindrage |
07.09.1973 |
|