Name
|
Bands
|
Born on
|
Died on
|
901
|
Markus "Ulle" Ullrich |
A Cosmic Trail Septagon Them Lanfear Atlantean Kodex |
26.11.1973 |
|
902
|
Feris Kurina |
Titanic |
26.11.1966 |
|
903
|
Dan Stapinski |
Depremacy |
26.11.1991 |
|
904
|
Mario David Rubio |
Thrown Into Exile |
26.11.1990 |
|
905
|
Danilo Costa Hellbutcher |
Vastarien Thrashera |
26.11.1987 |
|
906
|
Florent Chartier Flo Dust |
Rising Steel |
26.11.1991 |
|
907
|
Antonella Buosi |
ScareCrown Revoltons Ensoph |
26.11.1979 |
|
908
|
Tomáš Corn Tomas Corn, Tom Coroner |
Solfernus Appalling Spawn Death Karma Cult Of Fire Krleš Lykathea Aflame Imperial Foeticide Despise Garbage Disposal Maniac Butcher |
26.11.1978 |
|
909
|
Javier Cuevas |
Lethal (ARG) |
26.11.1969 |
|
910
|
Christiaan Krol Snotholf |
Gheestenland |
26.11.1977 |
|
911
|
Dmytro Okhrimchuk Floods, FLDS, Crucifix |
Violent Omen |
26.11.1985 |
|
912
|
Rie Tomimatsu Rie a.k.a. Suzaku |
Rie A.K.A. Suzaku |
26.11.1985 |
|
913
|
Carl Casagrande |
Stormborn Scelerata |
26.11.1982 |
|
914
|
Marten Andersson |
Lynch Mob Lizzy Borden Lita Ford |
26.11.1974 |
|
915
|
Josh Ristrom |
Horizons Edge |
26.11.1988 |
|
916
|
Grady Westling |
DeLuziver Inviction Begravement |
26.11.1998 |
|
917
|
Tomas Balon Julo |
Abstract |
26.11.1981 |
|
918
|
Marek Pająk Spider |
Esqarial Amorphous Panzer X Rotengeist Cortege Xaoz Deny The Urge Lady Maggot Armagedon Hell:On Vader |
26.11.1977 |
|
919
|
Eric Nefus Deimous Nefus |
Vazio Creptum |
26.11.1983 |
|
920
|
Magnus Karlsson |
Ginevra Planet Alliance Heart Healer Allen/Olzon The Ferrymen Magnus Karlsson's Free Fall Midnight Sun Kiske/Somerville Starbreaker Last Tribe The Codex Allen/Lande Anette Olzon Ralf Scheepers Bob Catley Mantric Momentum Anton Johansson's Galahad Suite Devoid (FRA) Level 10 Place Vendome Signum Regis Sinner Primal Fear |
26.11.1973 |
|
921
|
Matteo Santoro Selvans |
Ephyra |
26.11.1980 |
|
922
|
Jonathan Garofoli Asmodeus Draco Dux, Asmodeus Draco Dvx, Asmodevs D.D., K.x.e. 19/19, J.J. Blackstar, Krael X.E. |
Entreat. Elodea Slavocracy Obsidio Azrath-11 Thokkian Vortex Lost Soul Naer Mataron Infernal Angels Handful Of Hate Tvangeste Desert Near The End Melencolia Estatica Ancient Karl Sanders |
26.11.1982 |
|
923
|
Curtis Beeson |
Havoc Mass Denial Fiend Nasty Savage Massacre |
26.11.1963 |
|
924
|
Fernando "Fella" Di Cicco |
Dreamshade |
26.11.1989 |
|
925
|
Tyra Linnéa Sofia Vikström Egg |
QFT Thundermother Paralydium Ronnie Atkins The Experiment No.Q Kamelot Therion Enbound Dynazty Evenoire Highlord |
26.11.1992 |
|
926
|
Stelios Pavlou Στέλιος Παύλου |
The Silent Rage Rhodium Sorrowful Angels |
26.11.1976 |
|
927
|
Christina Alexiou |
Tales Of The Old Wolfcry InnerWish Septicflesh Rotting Christ |
26.11.1983 |
|
928
|
Ken Bedene |
Oracles Abigail Williams Aborted System Divide Abysmal Dawn Decapitated Demonstealer |
26.11.1989 |
|
929
|
Carlos Lozano Quintanilla Rüdiger |
Persefone Nami Potmos Hetoimos After Lapse |
26.11.1980 |
|
930
|
Lars Emil Måløy |
INI Khôra Dødheimsgard |
26.11.1989 |
|
931
|
Matteo Ballottari |
Arthemis |
26.11.1979 |
|
932
|
Myles Kennedy |
Alter Bridge Slash Cosmic Dust Citizen Swing The Mayfield Four Fozzy Sevendust Lacuna Coil Gov't Mule |
27.11.1969 |
|
933
|
João Rodrigues |
Oratory |
27.11.1978 |
|
934
|
Carl N. Skildum |
Majesties Antiverse Inexorum Obsequiae |
27.11.1972 |
|
935
|
Sebastian Fredriksson |
Ceaseless Torment |
27.11.1985 |
|
936
|
Kjetil Esten Haraldsson Manheim |
Order Mayhem |
27.11.1968 |
|
937
|
Luke Phillips |
Nekroí Theoí |
27.11.1991 |
|
938
|
Wojciech "Yunior" Kapica De Kapitzator |
Deadline (POL) Terrordome |
27.11.1990 |
|
939
|
Benjamin "Benji" Geppert |
Hokum |
27.11.1985 |
|
940
|
Márcio Larrea Guterres Maxx Guterres |
Crucifixion BR |
27.11.1976 |
|
941
|
Brandon Smith (II) Karl Childers, PteroLord |
Angel Splitter The Dog Park Incident Homophobic Fecalpheliac Implements Of Hell Sederai Mutilation |
27.11.1990 |
|
942
|
Alberto Agulló |
Hapax |
27.11.1979 |
|
943
|
Nils Pelle Åhman Hornper |
Saturnalia Temple In Solitude |
27.11.1991 |
|
944
|
Thomas Daun Tom Bone, Dr. Dawn |
Dr. Living Dead! Repugnant Insision Crashdïet Dismember Iron Lamb |
27.11.1981 |
|
945
|
Markus Fristedt Mark Black |
Dream Evil Snowy Shaw |
27.11.1972 |
|
946
|
Manfred Schmidt Manni Schmidt |
Refuge Grave Digger Rage The Sorrow Butterfly Temple Crystal Viper Benedictum |
27.11.1964 |
|
947
|
Richard West |
Oblivion Protocol Threshold Intense Beyond The Labyrinth Shadowkeep Power Quest |
27.11.1967 |
|
948
|
Shane Embury Hongo |
Meathook Seed Born To Murder The World Tronos Hicks Kinison Menace Absolute Power War Of The Second Dragon Bent Sea Insidious Disease Unseen Terror Liquid Graveyard Lock Up Venomous Concept Brujeria Napalm Death Anaal Nathrakh Claustrofobia S.O.B. Cerebral Fix Sigh Nasum |
27.11.1967 |
|
949
|
Aurélie Raidron Asphodel |
öOoOoOoOoOo Pin-Up Went Down Lands Of Past Penumbra Nowonmai Område Wormfood Ad Inferna Benighted |
27.11.1981 |
|
950
|
Ivar Bjørnson Peersen |
Desekrator Skuggsjá Trinacria Mysticum Enslaved Borknagar Gorgoroth Taake Satyricon Eld Janvs |
27.11.1977 |
|