Name
|
Bands
|
Born on
|
Died on
|
451
|
Arthur Vitoriano |
The Putrefying |
13.03.1998 |
|
452
|
Johan Hallgren |
Crypt Of Kerberos Pain Of Salvation Astrakhan |
13.03.1975 |
|
453
|
Alex Baechle |
Owl (USA) |
13.03.1984 |
|
454
|
Facundo Coral |
Tren Loco Gillman Vector Stratuz |
13.03.1970 |
|
455
|
Johan Liefvendahl |
Seventh Wonder |
13.03.1980 |
|
456
|
Juan Carlos Robles J.C. Warrior |
Retrofaith |
13.03.1978 |
|
457
|
Matt Ferri Matt Slime, Bastard Surgeon, Metal Matt, The Great Unclean One |
Coffin Dust Exhumed Dripping Decay |
13.03.1988 |
|
458
|
Sami Zreik |
Slumpark Correctional |
13.03.1986 |
|
459
|
Henrique Lima |
Dirty Grave |
13.03.1982 |
|
460
|
Anıl Sevener |
Dream Ocean Anoreksi |
13.03.1990 |
|
461
|
Asier Badiola Asier Bediola |
MDMA Virulency Internal Suffering |
13.03.1987 |
|
462
|
Axel Ritt Ironfinger |
Hellryder Domain Grave Digger Scavanger Axxis |
13.03.1965 |
|
463
|
David Michael Draiman |
Device Disturbed Nita Strauss Megadeth |
13.03.1973 |
|
464
|
Daniel Cordova |
Vengeance Rising Driver |
13.03.1971 |
|
465
|
François Merle |
Killers Manigance |
13.03.1967 |
|
466
|
Daryl Boyce |
Scordatura |
13.03.1992 |
|
467
|
Netta Laurenne Netta Dahlberg, Netta Eklund |
Laurenne/Louhimo Smackbound Imperia Aortha Mantric Momentum Black Sun (ECU) Silver Lake Heart Healer Hevisaurus Battle Beast Revolution Renaissance Lordi Dreamtale Elvenking Thunderstone Amorphis |
13.03.1980 |
|
468
|
Santtu Kainulainen Aleister Zetekh, Aleister Kainulainen, fra. Zetekh, King Aleijster de Satan, Famulus Zetekh, Z. Voidhammer |
Arvet Henget Saturnian Mist Phallosopher Hereza Anal Blasphemy Barathrum |
14.03.1989 |
|
469
|
Stefan Berggren |
Razorback Company Of Snakes Candlemass |
14.03.1971 |
|
470
|
Alexandr Manjakin Александр Михайлович Манякин |
Kipelov Aria |
14.03.1966 |
|
471
|
Calvin "Kalv" Foe |
Nuclear Devastation |
14.03.1995 |
|
472
|
Erik Röjås Daemonum Subeunt |
Black Altar Frantic Amber Netherbird Decadence Ondskapt Sterbhaus |
14.03.1988 |
|
473
|
Björn Thelberg |
Spazmosity Valkyrja |
14.03.1977 |
|
474
|
Simon Orth BöseSimön |
Ichorid Pestilent Reign |
14.03.1988 |
|
475
|
Erik Nils Jonathan Olsson |
QFT Paralydium Dynazty Pain |
14.03.1989 |
|
476
|
Martin "Maddin" Trautmann |
Sensles |
14.03.1979 |
|
477
|
Patrick Magrath Konnyaku |
Killing Culture Prototype Steel Prophet Riot |
14.03.1968 |
|
478
|
Olexandr Komardin Nirf |
Agruss |
14.03.1987 |
|
479
|
Fred Estby |
The Dagger Necronaut Carnage Dismember Grand Magus Daemon Gehennah Death Breath Centinex Entombed |
14.03.1972 |
|
480
|
Nate Towle |
Wicked Inquisition |
14.03.1994 |
|
481
|
Danilo Angeli |
Murdeath |
14.03.1997 |
|
482
|
Chris Bombeke |
Faith Or Fear |
14.03.1965 |
|
483
|
George Balios George "Ironbeast" |
Violent Definition Mentally Defiled |
14.03.1983 |
|
484
|
Jörg Schrör Düsedau Tauchtnix, Schrörg |
Megace Gamma Ray |
14.03.1967 |
|
485
|
Jarod Callow Jarod "Century" |
Malignant Monster Sanzu |
14.03.1987 |
|
486
|
Erik Grahn |
Nasheim |
14.03.1985 |
|
487
|
Luca Di Gennaro |
Soul Secret |
14.03.1985 |
|
488
|
Roger Sjunnesson |
The Unguided Sonic Syndicate |
14.03.1983 |
|
489
|
Lorenzo Pasutto |
SinHeresY |
14.03.1989 |
|
490
|
Arda Atatüzün |
WoeDen |
14.03.1982 |
|
491
|
Mike Muir |
No Mercy Cyco Miko Infectious Grooves Suicidal Tendencies |
14.03.1963 |
|
492
|
Detlef Terpstra |
Violent Demise |
14.03.1982 |
|
493
|
Evgeny Sirota |
Aillion Valentin Lezjenda's Speed Of Darkness |
14.03.1986 |
|
494
|
Emmanuel "Manu" Pliszke |
Demented Otargos |
14.03.1985 |
|
495
|
Sasha Grey |
aTelecine |
14.03.1988 |
|
496
|
Maxim Ryansky Maksim Ryanskiy, Max Ryanskiy, Lord Castus |
Thunderlight Project Somewhere Place |
14.03.1988 |
|
497
|
Mauricio "Mauro" Ramírez Seymour |
Insalubrity |
14.03.1995 |
|
498
|
Alexander Shirochenko Alexander Antonov, Ash Sociopath |
Koppernigk |
14.03.1988 |
|
499
|
Frédéric A. Gervais Achernar |
Orakle Moonskin Helioss Khôra Aenaon Glorior Belli |
14.03.1980 |
|
500
|
Corrado Vecellio |
Raising Fear |
14.03.1981 |
|