Name
|
Bands
|
Born on
|
Died on
|
751
|
Maciej Wróblewski |
Betrayer Wolf Spider Titanium |
21.05.1984 |
|
752
|
Cameron Morris |
Divulgence Pale Ritual Belltower |
22.05.1991 |
|
753
|
Rafael Hernandez Ralph Hernadez |
ScreamKing |
22.05.1967 |
|
754
|
Ruaridh Flavell |
Operation Cunt Destroyer |
22.05.1996 |
|
755
|
Raphael Dafras |
No Other God Edu Falaschi Almah Harmony Germán Pascual |
22.05.1984 |
|
756
|
Felipe Torres Jimmy The Hammer |
Massacration |
22.05.1980 |
|
757
|
Eric Carlson Sickie Wifebeater |
Skitzo |
22.05.1958 |
|
758
|
Marek Jakub "Qbek" Weigel |
Kat |
22.05.1971 |
|
759
|
Eyal Levi |
Levi / Werstler Dååth Enders Game Achokarlos Cognizance Austrian Death Machine |
22.05.1979 |
|
760
|
Stéphane Barboni Zephiros |
Destinity |
22.05.1981 |
|
761
|
Florent Barboni Morteüs |
Destinity |
22.05.1981 |
|
762
|
Kenny Hickey |
Silvertomb Seventh Void Danzig Type O Negative Kingdom Of Sorrow |
22.05.1966 |
|
763
|
Dennis Leeflang |
Night Spirit I.N.C. Kamlath Epica Sun Caged Within Temptation Project Masquerade Chris Poland Bumblefoot |
22.05.1979 |
|
764
|
Paweł Kosmala |
Strzyga |
22.05.1997 |
|
765
|
Igor Senna Igor First |
Creatures |
22.05.1997 |
|
766
|
Charlie Silva |
Dreams Of Damnation |
22.05.1967 |
|
767
|
Gary Winslow |
Eden August Redmoon |
22.05.1964 |
|
768
|
Gudmund Bolsgård |
Artch |
22.05.1962 |
|
769
|
Daniel Erlandsson |
Liers In Wait Diabolique Black Earth Revengia Armageddon Eucharist Brujeria Carcass Arch Enemy Gus G. In Flames |
22.05.1976 |
|
770
|
Marco Brambilla Moloch |
Doomsday Ceremony Amen Corner |
22.05.1974 |
|
771
|
Ishk |
Aion |
22.05.1987 |
|
772
|
Carlos Nunes Baalrak, Carlos Basttard, Carlão Bastard |
Amen Corner |
22.05.1982 |
|
773
|
Alessandro Bissa Bix |
Tommy Vitaly Labyrinth Universal Mind Project Mastercastle Vision Divine Odyssea |
22.05.1978 |
|
774
|
Brian Ortiz Bigg O))) |
Tzompantli Xibalba |
22.05.1985 |
|
775
|
Gabriel Triani |
Tempestt Arena (BRA) Wizards |
22.05.1984 |
|
776
|
Patrice Hamel Thorleïf |
Délétère Valknacht Sanctuaire |
22.05.1986 |
|
777
|
Christer-André Cederberg |
In The Woods... Anathema |
22.05.1979 |
|
778
|
Viktor Brazhnikov Cucumber Prince |
Ebanath |
22.05.1992 |
|
779
|
Marcus Vinicius Coutinho MKult, M. Kult, Markus Couttinho, Mark Vinny, Markus Vinnity, Radagast, Magma Kult |
Syren Unearthly Coldblood Mysteriis Sodomizer |
22.05.1974 |
|
780
|
Dimitrios Piatos Mr. Dim, Pedro Pico |
Harms Way |
22.05.1971 |
|
781
|
Andrzej Selwon Armand |
Naumachia |
22.05.1983 |
|
782
|
Krystal Koffin |
Frostbite Talamyus |
22.05.1979 |
|
783
|
Robert Malvagno |
Despyre |
22.05.1973 |
|
784
|
Hanako Fujiwara Hanako |
Albion (JPN) Destrose Octaviagrace GAL-neryus Tengu-Za |
22.05.1992 |
|
785
|
Arthur Chebec Pazuzu |
LAC |
22.05.1990 |
|
786
|
Riccardo Rogari |
Hellraiser Instigate Bloodtruth Forhekset |
22.05.1990 |
|
787
|
Adair Junior Juninho |
No Sense |
22.05.1973 |
|
788
|
Dallas Brown |
Wicked Innocence |
22.05.1973 |
|
789
|
Alex Gadler |
Birdflesh |
22.05.1977 |
|
790
|
Petri Eskelinen |
Feastem Rapture Panopticon Finntroll |
22.05.1978 |
|
791
|
Ali Ebrahim |
Divine Disorder |
23.05.1994 |
|
792
|
Daniel Firth |
Man Must Die Cradle Of Filth |
23.05.1986 |
|
793
|
Giulio "Guglio" Cazzani |
Soul Rape |
23.05.1988 |
|
794
|
Sami Aarnio |
Cadacross Turisas |
23.05.1978 |
|
795
|
Vanessa Nocera Alucarda Bellows, Khaos, Vanessa Alucarda |
Scaremaker Loathsome Howling Cauldron Burial Vaultwraith Skeletal Spectre Wooden Stake |
23.05.1983 |
|
796
|
Magnus "Masse" Broberg Emperor Magus Caligula |
Demonoid God Among Insects Hypocrisy Dark Funeral Obscurity (SWE) Votary Witchery Spasmodic Nervochaos Sportlov Volturyon Sanctification Lobotomy The Project Hate MCMXCIX Vicious Art |
23.05.1973 |
|
797
|
Jürgen Lucas |
PowerWorld At Vance |
23.05.1974 |
|
798
|
Rauli Juopperi |
Ravage Machinery Suotana Wolfheart |
23.05.1992 |
|
799
|
Nelson Moreira |
Grimgotts |
23.05.1993 |
|
800
|
Gavin Iedema |
Feelingless |
23.05.1987 |
|